на первую страницу
Сахаджа Новини


Що таке
Сахаджа Йога
Сахаджа Йога
та повсякденне життя
Сахаджа Йога
в Україні
Сахаджа НовиниМетодика отримання Самореалізації
Для отримання Самореалізації можна переглянути ролик або прослухати аудіо файл з інструкціями Шрі Матаджі. Тривалість відео файлу близько 23 хвилин. Тривалість звукового файлу близько 5 хв., Розмір 3 Мб

Також можна отримати самореалізацію, просто виконуючи наступні інструкції:

Для отримання самореалізації виберіть 15-20 хвилин, протягом яких ніхто не зможе вас потурбувати, бажано зняти взуття, годинники, окуляри, послабити всі тугі ремені та застібки. Сядьте зручно на стілець, розслабтеся, ноги не схрещуйте і розставте на деякій відстані один від одного (це різні енергетичні канали). Постарайтеся не згадувати ні про які неприємності, не думати про ваші минулі помилки або непристойні вчинки. Нині все це не має значення, Бог прощає вас без жодних умов. Спочатку уважно прочитайте протокол самореалізації, тому що вам треба буде зробити його з закритими очима. Покладіть ліву руку на ліве коліно відкритою долонею вгору (це символізує ваше бажання отримати самореалізацію). Всі інші дії ви робитимете тільки правою рукою. Вимовляючи твердження, не займайтеся точним підрахунком фраз, не відволікайтеся на це, кількість може бути приблизним. Під час Самореалізації ви звертатиметеся до Шрі Матаджі – можете говорити "Шрі Матаджі" або просто "Мати" ("Шрі Матаджі" дослівно перекладається як "шановна Мати").

Закрийте очі, покладіть праву руку на серце і запитайте про себе 3 рази: "Мати, чи правда, що я є Дух?

 

 

 

 


трохи нижче лівого ребра, притисніть щільно долоню правої руки і спитайте про себе. рази (очі закриті): "Мати, чи справді я сам собі господар? Сам собі вчитель?"

 

 

 


Перемістіть руку у нижню частину тулуба зліва так, щоб ребро долоні лягло у згин між стегном лівої ноги та тулубом, щільно притисніть долоню, попросіть близько 6 разів (очі закриті): "Мати, будь ласка, дайте мені чисті знання!"

 

 

 


Поверніть руку в район лівого нижнього ребра (центр долоні трохи нижче ребра), щільно притисніть і скажіть ствердно, з повною впевненістю: "Мати, я сам собі господар, я сам собі вчитель! "Повторіть цю фразу близько 10 разів, не поспішайте. Очі заплющені.

 

 

 


Знову покладіть руку на серці і скажіть ствердно (очі закриті): "Мати, я є Дух, я є Чистий Дух. Повторіть це 12 разів.

 

 

 

 


Притисніть долоню правої руки до основи шиї зліва (там, де шия переходить у плече), для зручності можете трохи повернути голову праворуч. У такому положенні скажіть про себе близько 16 разів (очі закриті): "Мати, я ні в чому не винен."

 

 

 


Тепер помістіть центр правої долоні на центр лоба, притисніть долоню і, не згадуючи нікого конкретно, скажіть кілька разів, скільки захочете: "Мати, я прощаю всіх, я прощаю всім, я прощаю себе." Очі як і раніше, закриті.

 

 

 


Притисніть долоню правої руки до центру потилиці, закиньте голову вгору і, звертаючись до Неба, (очі як і раніше закриті) попросіть вибачення (не відчуваючи провини, просто для свого задоволення): "Мати, будь ласка, вибачте мені за всі помилки і провини, скоєні вільно чи через незнання." Просіть стільки разів, скільки захочете.

 

 


Тепер притисніть центр правої долоні до темряви голови (там, де у немовля дитини тім'ячко), відігніть пальці, щоб вони не торкалися голови, а саму долоню щільно притисніть і повільно обертайте її за годинниковою стрілкою (вважаючи, що годинник лежить на вашій темряві паралельно поверхні землі циферблатом вгору) так, щоб за долонею рухалася Шкіра на голові. При цьому русі (очі закриті) попросіть близько 7 разів: "Мати, будь ласка, дайте мені мою самореалізацію."

Після цього відкрийте очі і подивіться деякий час на фотографію Шрі Матаджі, намагаючись ні про що не думати. Просто подивіться.Тримаючи ліву руку на відкритому лівому коліні долонею вгору, праву помістіть над головою (5-10 см.) долонею вниз і зверніть увагу, чи відчуваєте ви легкий вітерець, щось на зразок потоку повітря, що виходить із темряви. Поміняйте руки: праву покладіть на праве коліно відкритою долонею вгору, а ліву помістіть над головою відкритою долонею вниз. Не поспішаючи рухайте рукою вгору-вниз (але не торкаючись голови), ліворуч-праворуч, намагаючись відчути потік, який може бути за відчуттям прохолодним, теплим чи навіть гарячим та колючим. Також ви можете відчувати поколювання, печіння або тяжкість подушечки пальців рук або на долонях. Від ваших рук може виходити прохолодний чи теплий потік. Ці відчуття говорять про певні стани вашої тонкої системи, але зараз це не важливо – головне, що ви відчули якийсь потік вібрацій. Головне, що Кундаліні прокинулась, і ви отримали своє Друге Народження, свою самореалізацію, і ви можете відчувати прохолодний вітерець вібрацій Святого Духа.

Після отримання самореалізації необхідно її розвивати та поглиблювати. Для цього Вам знадобиться близько 10-15 хвилин вранці та ввечері для занять медитацією. Зверніться до найближчого центру Сахаджа Йоги, де вам буде надана повна інформація про медитацію в Сахаджа Йозі та методи усунення ваших ментальних, психологічних та фізичних проблем.