на первую страницу
Сахаджа Новини


Що таке
Сахаджа Йога
Сахаджа Йога
та повсякденне життя
Сахаджа Йога
в Україні
Сахаджа НовиниСахаджа Йога та повсякденне життя


На самому початку, після Самореалізації, людина починає відчувати на кінчиках пальців проблеми центрів (чакр). Спочатку треба розшифрувати відчуття, одержувані на кінчиках пальців. Потім потрібно знати засіб вирішення цих проблем. Кінчики пальців є закінченнями лівої і правої симпатичних нервових систем. Вони стають просвітленими, тому що відображають тонкі центри.

Є багато людей, які застосували цей метод і повністю вилікувалися від дуже серйозних, невиліковних хвороб, таких як рак крові тощо. Дослідження лікувальних властивостей Сахаджа Йоги ведуться в багатьох відомих клініках світу - в Росії, Індії, Австралії, США та ін. У той же час слід зазначити, що призначення Сахаджа Йога не в лікуванні людей, а в досягненні Самореалізації. Як побічний ефект людина одержує фізичне, психічне і духовне благополуччя в комплексі.

Є також багато, багато людей, що відмовилися від шкідливих звичок паління, пияцтва і наркотиків, іноді це відбувається відразу ж. Багато людей, що були наркоманами, відмовилися від наркотиків, тому що вони відкрили цю силу Духа в собі, що допомагає їм насолоджуватися своєю власною суттю, а також дає їм силу припинити гонитву за задоволеннями, що є дуже, дуже скороминущими, вчиняють шкідливий вплив і є руйнівними при тривалій дії. Це не є раціональним розумінням, а світлом Власного Духу, що дає силу і спонтанно виганяє пітьму. Багато людей, що постраждали від лжегуру, культів і антикультів, є абсолютно вилікуваними і стали видатними людьми у своїх власних сферах. Багато хто досягли значних висот у своїх галузях.

Крім фізичних, розумових і емоційних проблем ми маємо ще більше число проблем у нашому суспільстві. Це спричиняється недоліком рівноваги і мудрості й відсутністю почуття колективності.

Першою проблемою є проблема дітей і родини. У нас є багато шлюбів у Сахаджа Йозі, і характерно, що за всі ці роки серед людей, що одружилися в Сахаджа Йозі, було дуже небагато розлучень. Більш того, діти цих людей здебільшого народжувалися реалізованими душами. Вони ті, хто є особливими людьми, що прийшли на цю землю в цей час і обрали собі як батьків сахаджа йогів. Можна відчувати прохолодний потік, що виходить з області тім'яної кістки або від їхнього тіла відразу ж після їхнього народження. При народженні вони мають дуже радісне, спокійне обличчя і їхні очі іскряться.

За допомогою божественного прохолодного потоку (вібрацій) Сахаджа Йога може бути застосована і в сільському господарстві. Багато фермерів і фахівці в галузі сільського господарства ставили експерименти й установили, що врожай, вирощений з негібридного насіння, що було піддане впливу вібрацій божественної енергії прохолодного потоку, іноді у вісім або в десять разів перевершує врожай від гібридного насіння, за яке потрібно увесь час так багато сплачувати якій-небудь організації, тому що рослини, вирощені з гібридного насіння, не мають здатності до самовідтворення. Ці експерименти широко здійснювалися доктором Хамідом в Австрії і доктором Сангве в Насіку в Індії.

Сахаджа Йога великою мірою допомагає в вирішенні екологічних проблем, тому що людина стає надзвичайно гармонічною і не користується речами, що не є йому необхідними, а також не доводить машинну роботу до того, щоб це створювало дисгармонію і домінувало над ним. Сахаджа Йога також виявилася успішною в боротьбі з кислотними дощами в деяких австрійських лісах.

Звичайні сахаджа йоги можуть ставати видатними особистостями, Сахаджа докторами або Сахаджа вченими, і можуть також робити їх з інших людей, тому що вони мають сили давати Реалізацію іншим, а також лікувати інших. Як один світильник запалює інший світильник, Сахаджа Йога продовжує розповсюджуватися у всіх галузях. Тому що це живий, безцінний процес, то ви не можете заплатити за це. Також і знання (г'яна), що робить вас сахаджа йогом (гностиком), дається абсолютно безкоштовно.top