на первую страницу
Сахаджа Новини


Що таке
Сахаджа Йога
Сахаджа Йога
та повсякденне життя
Сахаджа Йога
в Україні
Сахаджа НовиниКундаліні і Самореалізація


Щоб з'єднати нас з цією тонкою енергією, що проникає в кожний атом і молекулу, існує енергія чистого бажання, яка міститься в кістці "сакрум". Її називають Кундаліні. "Кундал" в перекладі означає витки. Вона перебуває згорнутою в три з половиною витка. Існує Божественний математичний коефіцієнт відносно трьох з половиною витків.


Ця трикутна кістка називається сакрум (священна), що означає, що люди в Греції в стародавні часи знали про цю Божественну священну енергію Кундаліні, от чому вони назвали цю кістку священною. Ця кістка сакрум знаходиться в основі хребетного стовпа і вона має трикутну форму.

Природа Кундаліні полягає в тому, що вона є енергією чистого бажання. Вона є індивідуальна Мати кожної людини і вона та, хто дрімає й очікує належного часу, щоб дати кожній людині його друге народження. Вона подібна магнітофонній стрічці, на якій є запис усіх добрих справ (пунья), усіх неправильних вчинків, усіх бажань і устремлінь цієї людини . Вона подібна порослі в сплячому насінні. Як тільки вона пробуджується і з'єднується з всепроникаючою енергією, починається духовний ріст у четвертому вимірі (Турія).

Кундаліні подібна сполучному кабелю, як у будь-якому блоці електричної апаратури, що з'єднує її з джерелом живлення. У такий же спосіб, коли ця енергія Кундаліні пробуджується, деякі з її ниток піднімаються і нарешті приєднують людину до всепроникаючої енергії (Парамачайтаньї) - людина одержує Самореалізацію.

Самореалізація є спонтанною подією, це живий процес. Весь еволюційний процес є живим, і тепер наступив такий етап розвитку, коли людські істоти повинні досягти самої останньої стадії свого Духовного існування за допомогою Самореалізації. Людську істоту можна порівняти з непосадженим насінням, яке не є активним і яке не почало свій живий процес росту, але коли воно переміщується в Матір Землю, Матір Земля має силу (за допомогою води) пророщувати це насіння. У такий же спосіб Кундаліні може бути спонтанно, мимовільно пробуджена за допомогою енергії Сахаджа Йоги. Коли Кундаліні піднімається, у людській свідомості стартує новий життєвий процес, призводячи до росту духовності. Цей ріст духовного життя є новим станом, у якому людина починає рости у своїй природній Божественності. Це живить і просвітлює його фізичну, ментальну, емоційну і духовну сутність.

Даний живий процес був дуже ясно описаний в індійських священних писаннях ще в найдавніші часи. Існують 108 Упанишад мовою санскрит, що розкрили знання про пробудження Кундаліні і духовне сходження. Про неї говориться також і в писаннях інших країн. У Біблії вона називається деревом життя, там говориться: "Я з'явлюся вам у вигляді язиків полум'я ". Коли Кундаліні піднімається, вона проходить через різні центри, що при просвітлінні виглядають подібно язикам полум'я. Прохолодний потік Святого Духа П'ятидесятниці є цією енергією, яку ви можете відчувати в Сахаджа Йозі. У Євангелії від Св. Хоми це Сахаджа відчуття дуже ясно описується як кінцева мета нашого релігійного життя. Також там говориться, що ми маємо піклуватися про свої центри. Кундаліні, піднімаючись, має пройти через шість тонких центрів, що містяться в хребті й у головному мозку. Цей останній прорив є здійсненням "Хрещення ", коли людина відчуває прохолодний потік Святого Духа, що виходить з області його тім'яної кістки.

Треба розуміти, що це існує для перетворення всіх людей, що очікують свого сходження. Усі наші проблеми приходять від людей. Якщо люди будуть трансформуватися в нове царство реальності, колективної свідомості, коли вони довідаються про себе (самопізнання), а також будуть знати усередині себе про інших, у вигляді природного знання на своїй центральній нервовій системі, - тоді уся проблема нашого особистого, соціального, економічного і політичного життя буде вирішена. Але для цього людина повинна стати смиренною і має знати, що наука не може пояснити, як працює цей живий процес. Принципи цієї енергії можуть стати зрозумілими тільки тоді, коли людина відчуває цю енергію - після Самореалізації.top