на первую страницу
Сахаджа Новини


Що таке
Сахаджа Йога
Сахаджа Йога
та повсякденне життя
Сахаджа Йога
в Україні
Сахаджа НовиниЩо таке Сахаджа Йога


"Саха" означає "з", "джа" означає "породжений ". "Йога" означає "союз " із всепроникаючою енергією Божественної Любові. Наше сходження в більш високе усвідомлення є дуже витонченим предметом, абсолютно достовірним і доказовим.

Насамперед потрібно бути шукачем істини і мати науковий підхід до цього предмета. До нього потрібно ставитися з повагою, як до гіпотези, і якщо експериментально буде встановлено, що це істина, те це повинно бути визнано чесними людьми. Тому що це спрямовано на загальне благо людини, на благо усього світу.

Ці знання існують із древніх часів і приходять здебільшого з Індії. Звичайно, кожна релігія говорить про наше друге народження, а також про дерево життя. Але якщо наукові знання приходять із Заходу і сприймаються Сходом, то чому тоді знання Сходу про реальність повинні відкидатись? Чому принаймні не поставитися до них серйозно, оскільки це знання про корені всієї нашої цивілізації й еволюції? Народи повинні задуматися над тим, чому сучасна цивілізація убиває всі людські цінності? Нам потрібно уважно проаналізувати: що ми робимо неправильно? Де ми зійшли зі шляху прогресу? Як ця деградація проникла в наше суспільство? Чому більшість з нас втомилися від розчарування і небезпеки? Чому деякі з жителів цих так званих розвинених країн стають жертвою фізичного і розумового виродження? Наука не має відповіді, тому давайте звернемося до духовності. Чому б не поставити запитання: "Чи є якась інша сила, що керує Всесвітом ?".

Як говориться у всіх Писаннях, існує всепроникаюча енергія Божої Любові (Парамачайтанья). Вона є тонкою енергією, що робить усю живу роботу і яку не можна відчути на рівні людського усвідомлення. Сахаджа Йога говорить, що шукач істини (садхака) має по народженню право добровільно одержати свою Самореалізацію (Атма Сакшат Кар). Самореалізація, або Самопізнання, є метою людської еволюції, а також усіх релігій. Це є останнім проривом, котрий людина повинна зробити, і для цього існує досконалий живий механізм, що міститься в хребті людини й у головному мозку. Цей механізм установлюється крок за кроком на протязі нашої еволюції. Він спрацьовує за допомогою енергії, що виявляється в парасимпатичній і обох гілках симпатичної нервових систем.

Щоб з'єднати нас з цією тонкою енергією, що проникає в кожний атом і молекулу, існує енергія чистого бажання, яка міститься в кістці сакрум. Її називають Кундаліні. "Кундал" в перекладі означає витки. Кундаліні перебуває згорнутою в три з половиною витка. Коли Кундаліні піднімається, людина легко може відчувати прохолодний потік, що виходить з області тімені на верхівці його голови. Людина може відчувати його, і вона може упевнитися в цьому сама. Вона може також відчувати цей прохолодний потік навколо себе. Кажуть, що людина почуває прохолодні вібрації.

Цей прохолодний потік є проявом всепроникаючою енергії Любові Бога. Навіть після відчуття цієї енергії потрібно розуміти, що ця Кундалини ще не є цілком сталою. На звичайній технічній мові ми можемо сказати, що підключення не встановлене. Над ним потрібно попрацювати. Хоча проростання насіння є мимовільним, садівник має доглядати цю ніжну поросль. Так само і шукач має спочатку доглядати свою Самореалізацію. Деякі люди досягають висот дуже легко, але деяким доводиться працювати шість або сім місяців і більше. У цих обставинах важливо, щоб людина знала і розуміла, де знаходиться проблема, шляхом розуміння цієї точної системи розшифровки, і її роботи в Сахаджа Йозі.

Сахаджа Йога не є модою, культом або альтернативним методом. Тому в Сахаджа Йозі не існує ніякої організації як такої. Не існує ніякого членства в Сахаджа Йозі, немає ніякого постійного списку людей. Немає ніякої мертвої організації, а є живий колективний єдиний організм. Тіло має клітки, після Самореалізації духи кліток просвітлюються Сахаджа Йогою. Сахаджа Йогою займаються в 90 країнах світу і число цих країн зростає. Немає таких грошей, які можна було б заплатити за цей живий процес, тому це безкоштовно.

Знання Сахаджа Йоги не може бути описане в декількох рядках або в одній маленькій книзі, але потрібно розуміти, що вся ця велика робота створення й еволюції робиться якоюсь тонкою організацією, що існує у великій Божественній формі.

І все це знання приходить до вас, і це знання є абсолютно чистим знанням. Йому не може бути кинутий виклик, воно не може бути змінено . Це безперервний, вічний потік знань. Усе це можна довести і підтвердити.

Існує стан безуявного усвідомлення, який ви досягаєте, у якому ви знаходитеся в контакті із сьогоденням. Усі ваші думки приходять з вашого минулого або з вашого майбутнього, але ви не знаходитеся в теперішньому. Коли ж ви знаходитеся в теперішньому, ви знаходитеся в тиші, і лише в теперішньому може відбуватися духовне зростання. Тоді до вас приходить натхнення у виді осяяння. Багато людей одержали благословення цим натхненням і створили великі витвори в мистецтві, музиці, танці і драмі. Крім того, це натхнення допомогло багатьом людям в бізнесі, в політиці й в економіці.

Таким чином, потрібно уявляти собі, як працює сходження в цю мирну область повної безпеки, і насолоджуватися своїми власними цінностями, своїм власним статусом йога.top