на первую страницу
Сахаджа Новини


Що таке
Сахаджа Йога
Сахаджа Йога
та повсякденне життя
Сахаджа Йога
в Україні
Сахаджа НовиниЧакри і канали


Перший центр називається Муладхара. Він має чотири пелюстки і міститься нижче цієї трикутної кісточки і на фізичному рівні він несе відповідальність за прояву тазового нервового сплетіння, що керує всіма нашими функціями виділення, у тому числі і сексуальною діяльністю. Коли Кундаліні піднімається, цей центр стає неактивним у регуляції функцій виділення, але активним у підтримці підйому Кундаліні. Кундаліні має піднятися і пройти через шість центрів, при цьому перший центр Муладхара захищає чистоту цнотливості Кундаліні під час її пробудження.

Центр Муладхара призначений для збереження нашої невинності, і варто знати, що невинність неможливо знищити. Вона є непорушною, хоча вона може покриватися безліччю хмар унаслідок перекрученого сексуального поводження людини. Думаючи про секс або пов'язуючи усе із сексом, ми стаємо сексуально орієнтованими, опущеними до рівня сексу, і наше поводження вже не є людським, а стає навіть гірше, ніж у тварин. Флірт, господині дому, що стають повіями, гомосексуалізм, лесбіянство, наруга батьків над дітьми, кровозмісні відносини і т.п. Незважаючи на всю довільну зневагу законами природи, невинність - енергія Муладхари - залишається, хоча й у сплячому або хворобливому стані. Вона може бути вилікувана і нормалізована за допомогою пробудження Кундаліні. Невинність є енергією, що по-справжньому підтримує Кундаліні, коли вона піднімається і нормалізує всі центри.

При пробудженні Кундаліні цей центр зупиняє всі інші свої функції. Таким чином, фізичні функції виділень, якими керує тазове сплетіння, цілком зупиняються. Таким чином, у цей час шукач стає невинним, як дитина. У багатьох людей підйом Кундаліні можна бачити неозброєним оком по пульсації скрізь, де є перешкоди. А коли є перешкода в другому або в третьому центрі, можна бачити, що ця трикутна кісточка пульсує як серце.

Другий центр це Свадиштана. Він має шість пелюсток і на фізичному рівні він питає функції аортного сплетіння і постачає нам енергію творчості, мислення, спрямованості в майбутнє. Він живить енергією клітини головного мозку - перетворює жирові клітини в мозкові клітини.

Третій центр називається Набхі і має десять пелюсток. Він розташований за пупком. Цей центр дає нам здатність надавати підтримку самим собі. На фізичному рівні він живить функції сонячного сплетення.

Четвертий центр називається чакра Анахата, що означає серцевий центр. Він має дванадцять пелюсток і розташований у хребті за грудиною. Це центр виробляє антитіла до досягнення нами віку дванадцяти років, а потім ці антитіла циркулюють по всьому тілу, щоб бути готовими відбивати будь-як атаку на людину. Ці антитіла одержують інформацію через грудину, що має дистанційне керування.

П'ятий центр називається чакра Вішуддхі. Він розташовується в шиї людини і має шістнадцять пелюсток, що піклуються про уші, ніс, глотку, шию, язик, зуби і т.п. Цей центр відповідає за спілкування з іншими людьми, тому що ми спілкуємося за допомогою наших очей, носа, язика, рук. На фізичному рівні він живить шийне сплетіння.

Шостий центр називається чакра Агія і має тільки дві пелюстки. Цей центр розташований там, де в головному мозку перетинаються два зорових нерви (optіc chіasma). Цей центр живить гіпофіз і шишкоподібне тіло головного мозку, що проявляються в нас як дві інституції - эго і суперэго.

І останній, сьомий центр, найважливіший центр, це Сахасрара, що згідно Сахаджа Йозі має тисячу пелюсток. Фактично це є тисяча нервів і якщо ви зробите поперечний переріз головного мозку, ви зможете побачити, що всі ці подібні до пелюсток структури мозку формують лотос з тисячею пелюсток. Цей тисячепелюстковий центр до одержання реалізації покриває лімбічну область мозку як закритий бутон лотоса. Зверху він покритий подібними до повітряних кульок структурами эго і суперэго. Коли ці дві інституції з'єднуються - відбувається окостеніння у верхній частині голови на тімені (в області тім'яної кістки ), головний мозок стає цілком покритим, а ми стаємо закритою особистістю (подібною яйцю). Під час нашого пробудження, нашого другого народження ця яйцеподібна особистість розколюється на верхівці голови (От чому під час святкування Великодня християни пригощають яйцями).

Існує "автономна нервова система", що працює в нашому організмі. Авто означає сам, - тоді хто є цей Авто, що пускає в хід цю автономну нервову систему? Західна медицина назвала її саморегулюючою системою, але ким є цей Сам?

Цей Сам є Дух. Цей Дух живе в серце кожної людини і знаходиться в стані, подібному до стану свідка. Дух є відображенням Бога Всемогутнього, тоді як Кундаліні є відображенням енергії Бога, Його бажання. Ця енергія Бога є Споконвічною Матір'ю, або ви можете називати її Аді Шакті, Святим Духом або Афіною. Таким чином, Кундаліні є відображенням Святого Духа, тоді як Дух є відображенням Бога Всемогутнього. Всепроникаюча енергія любові є енергією Споконвічної Матері, що створює, ростить і робить усю живу роботу.

У цій системі існують три канали. Той, що в центрі, називається Сушумна і живить парасимпатичну нервову систему, або автономну нервову систему. Той, що ліворуч, піклується про ліву симпатичну нервову систему, а який праворуч, піклується про праву симпатичну нервову систему. В даний час медичною наукою ще не визнане або ще не відкрите те, що ліва і права симпатичні нервові системи є двома різними системами, розташованими з боків. Їхні функції є абсолютно протилежними одна одній.

Лівий канал називається Іда Наді і з'єднується з правою і задньою стороною головного мозку. Правий і лівий канали перетинаються на рівні чакри Агії. Цей канал живить ліву симпатичну нервову систему. Цей канал стежить за нашим емоційним життям і нашим минулим. Це канал, що створює наше минуле. Усе, що є сьогоденням сьогодні, стає минулим завтра. Підсвідомий розум одержує інформацію з цього каналу. Підсвідомий розум має багатовіковий колективний підсвідомий розум за собою. Усе, що було в минулому з моменту створення, перебуває в дрімотному стані в цьому колективному підсвідомому. У цьому колективному підсвідомому накопичується і зберігається усе, що робиться в еволюційному процесі. Усе, що є мертвим або вийшло з циркуляції еволюції, а також усе, що вийшло з підсвідомого розуму, йде в колективний підсвідомий розум.

Правий канал називається Пінгала Наді. Він перетинається з Іда Наді на рівні чакри Агії. Він з'єднаний з лівою і передньою стороною головного мозку. Цей канал живить праву симпатичну нервову систему. З правого боку знаходиться надсвідомий розум, що створює наше майбутнє. Усе, що ми думаємо щодо нашого майбутнього, записується на цьому правому боці, і він також має колективне надсвідоме, яке одержує усе, що є мертвим, що трапилося внаслідок надмірно амбіційних, орієнтованих на майбутнє особистостей, агресивних тварин або рослин.

Центральний канал називається Сушумна. Через нього Кундаліні проходить, щоб пройти через область тім'яної кістки (Брахмарандхру), щоб увійти в тонку енергію всепроникаючої сили. От як відбувається здійснення Самореалізації (хрещення). Спочатку руки відчувають над тім'яною кісткою (тобто над тім'ям ) і на кінчиках пальців прохолодний потік Святого Духа. Руки при цьому є спокійними, вони не трясуться, вони виглядають нормальними, але шукач відчуває бриз прохолодного потоку. Уперше він почуває існування цієї всепроникаючої сили.top