Що таке
Сахаджа Йога
Сахаджа Йога
та повсякденне життя
Сахаджа Йога
в Україні
Сахаджа новини
Сахаджа новини


Версія для друку


День молоді в м. Києві

В день молоді (27 червня) молоді сахаджа-йоги Києва вийшли на набережну річки Дніпро в районі Оболонь, щоб розповісти всім охочим про Сахаджа Йогу.


Міжнародний конгрес "Єдиний світ - здорова людина".

Дорогі друзі! Хочеться поділитися враженнями про конгрес Міжнародного Етичного Форуму, що проходив в Ялті 27-30 квітня.


З Черкас

Спішимо поділитися радістю. Напередодні, як завжди увечері, ми поширювали Сахаджа Йогу на площі з плакатом. Один з молодих людей, що отримав реалізацію, - Саша - виявився ведучим молодіжної програми телестудії ВІККА, що віщає на місто і район.


Новини з Росії

Ми раді повідомити, що 28 січня 2004 року, в Москві відбулася презентація каталога-довідника "Діагностичні та оздоровчі технології відновлювальної медицини", виданого Міністерством охорони здоров'я Російської Федерації та Російським Науковим Центром Відновлювальної Медицини і Курортології.


Новини з Італії

09:30 вечора, п'ятниця, набите битком місце зустрічі в Мілані, молоді фани стають неприборканими, тоді як рок-група, що знаходиться на першій строчці хіт-параду, готується енергійно запустити наступний номер. Несподівано молодий басист хапає мікрофон і говорить: "Це пісня для всіх Cахаджа йогів!".


Свято, народжене з Тобою

В суботу, 19 жовтня 2002 р. в концертно-виставковому залі "Золоті ворота" (вул. Володимирська, 46, ст. м. "Золоті ворота"), відбудуться святкові акції з нагоди чергової річниці Сахаджа Йоги в Україні.


З'явився новий розділ02.10.2002 на сайті з'явився розділ Зворотний зв'язок.


З'явився новий сайтЗ'явився новий сайт. "Програмування і Сахаджа Йога. Мій досвід". Сайт сахаджа йога програміста.


З'явився новий сайтЗ'явився новий сайт сахаджа йогів Білої Церкви українською мовою, що присвячений Сахаджа Йозі, а також Історії України. Широко подані матеріали науково-практичних конференцій, статті археологів, Істориків, філологів і ін. Розповідається про різноманітні аспекти Сахаджа Йоги - у фізиці, біології, медицині, освіті і ін. "Ласкаво просимо до нас у гості" - запрошують білоцерківські сахаджа йоги.


Подорож у країну легенд

Зустрічі сахаджа йогів продовжуються. Пропонуємо вашій увазі репортаж із Греції. Там відбувся семінар, присвячений серцевому енергетичному центру.


Кримські замітки

У Сахаджа Йозі існує чудова традиція, проведення колективних зустрічей. На цих зустрічах Йоги обмінюються досвідом, проводять наукові конференції і музичні програми. Нещодавно в Червоних Печерах, під Сімферополем, відбулося таке свято. Воно було присвячене колективності в Сахаджа Йозі, і на нього зібралися сахаджа йоги із усіх міст України.
top